Новини

Депутат Європарламенту закликав закарпатців захистити Свидовець від олігархів

Міхаель Ґалер, депутат Європейського парламенту, закликав закарпатців захистити Свидовець від олігархів, від будівництва масштабного гірськолижного курорту. Про це йшлося на Форумі розвитку Закарпатської області “Re:Open Zakarpattia”. Євродепутат виступив під час панельної дискусії “Екологічні виклики Закарпаття”.

 

Міхаель Ґалер переконаний, що гіпотетичний комплекс відпочинку на території Свидовця збагатить винятково його власників. Натомість місцеве населення отримає зіпсовану екологію, сміттєве лихо і жодного мінімального прибутку, адже такі господарі, як правило, привозять працювати свої компанії.

Спікер ставить у приклад туризм в Альпах, адже там тільки маленькі гостьові будиночки, камерні готелі. Натомість на Свидовці хотіли би зводити потужні величезні комплекси, які нищитимуть природу, переконаний євродепутат..

“Ми маємо зберегти недоторкані лісі для наших нащадків”, - резюмував Міхаель Ґалер.

Спікер закликав Україну дотримуватися екологічного законодавства. Важливо, на його погляд, наслідувати приклад сталого екологічного туризму в країнах-сусідах, і розвивати такий на Закарпатті.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.