
У суботу, 18 травня, Мукачівський Історичний Музей разом з іншими установами по всьому світу відзначатиме Міжнародний день музеїв.
Як повідомляє пресслужба міської ради, традиціно вхід у цей день до фортеці буде безкоштовним і у відвідувачів буде можливість прогулятися залами і експозиціями старовинної твердині.
З 9:00 до 18:00 тут працюватимуть експозиційні зали музею - де відвідувачі можуть побачити і відчути дух середньовічної фортеці.
О 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 годинах біля замкової брами будуть розпочинатися костюмовані екскурсії по території музею
З 10:00 - щогодинний показ мультфільму «Замок Паланок» (кінотеатр у Верхньому дворі замку)
З 12:00 год.
- у рові Нижнього двору замку запрацює лучний тир, де всі охочі зможуть постріляти з луків разом з досвідченими лучниками
- діятиме фотозона «Гардеробна для маленьких принцес», де маленькі і юні леді зможуть одягнути середньовічні сукні та зробити світлини на згадку
- працюватиме середньовічна кухня (Нижній двір)
13:00 год. – майстер-клас та лекція про середньовічну зброю від Романа Гайделбахера, лицаря вежі ордену Святого Миколая
15:00 год. – лекція «Вперед в минуле. Паланок через призму фотографій» від фахівчині з туризму Вікторії Гудак
18:00 год. - Концерт класичної музики «Замковий настрій» за участі кращих виконавців нашого міста.
Також музей цього дня долучається до збору коштів в замках благодійної акції «Великий збір в підтримку ЗСУ від закладів культури Мукачева». Тож всі охочі хто відвідає Мукачівський історичний музей 18 травня зможуть своїми донатами допомогти нашим захисникам.
Оператитивні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.