День Святого Патрика в Ужгороді: нічний забіг, бульбашки та концерт. ФОТО

День Святого Патрика в Ужгороді: нічний забіг, бульбашки та концерт. ФОТО

Сьогодні, 17 березня, по всьому світу відзначають День святого Патрика. 

День Свято́го Па́трика (ірл. Lá ’le Pádraig або Lá Fhéile Pádraig) — культурне та релігійне ірландське національне свято, яке щороку відзначають 17 березня, в день смерті небесного покровителя Ірландії Святого Патрика (близько 385–461 н. е.).

День Святого Патрика був проголошений християнським святом на початку XVII століття і шанується католицькою церквою, окремими протестантськими церквами (англіканською, лютеранською, і особливо церквою Ірландії), а також окремими громадами православної церкви. Цей день символізує прийняття християнства в Ірландії, а також є святом культурної спадщини Ірландії в цілому.

Урочистості в день святого Патрика зазвичай включають паради і фестивалі, виконання танців кейлі і носіння зеленого одягу або трилисників. Християни в цей день також відвідують церковні служби. У цей день пом'якшуються обмеження на пісну їжу і вживання алкоголю.

В Ужгороді до День Святого Патрика влаштують особливий зелений Night RunСтарт забігу на площі Театральній сьогодні о 18.00. 

Після нього можна будед вдосталь повеселитися на вже традиційному концерті за участі гурту "Гуцул Капліпсо". 

А на самісінький обід у центрі міста влаштують веселий ірландсьий "Булькфест". 

До слова, ужгородці відзначили свято же й візульно, а саме до Дня Св.Патріка підсвітили яскраво-зеленим центр рідного міста.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання