Демократичні сили Ужгорода об’єдналися, щоб не пустити кримінал до влади, – нардеп

Демократичні сили Ужгорода об’єдналися, щоб не пустити кримінал до влади, – нардеп

Про 5 років парламентської роботи, зміни власного світогляду та причини знову йти на вибори до Верховної Ради в інтерв’ю виданню Закарпаття онлайн розповів народний депутат Роберт Горват.

«Признаюся, 5 років тому я не думав, що працювати в парламенті так складно. Як і більшість людей, уявляв це просто – підготував з помічниками законопроект, виніс його на голосування, надавив кнопку і все чудово. Насправді робота депутата – це не тільки законотворчість. Це і лобіювання, і депутатський контроль за бюджетно-фінансовою сферою та силовими структурами, і представницькі функції за кордоном, і постійні зустрічі з людьми на окрузі. Усе це треба робити, а часу на все не вистачає», - поділився власними враженнями Горват.

Каже, що дуже довго звикав до специфіки роботи в парламенті. І навіть «вечорами вивчав досьє на кожного депутата Верховної Ради».

«Розбирався, хто з ким співпрацює, щоб розуміти, які течії в парламенті, хто чиї інтереси лобіює? Я шукав таких депутатів, як я, котрі нікому нічого не винні. І в підсумку ми – 60-70 незаангажованих депутатів – не давали проводити лобістські закон, через які «видоювали» бюджет країни усі минулі скликання», - розповів депутат.

«Закарпатське лобі» Роберт Горват, Валерій Лунченко та Василь Петьовка разом із колегою Андрієм Вадатурським

За словами Горвата, минулі 5 років його змінили.

«Зараз маю величезний парламентський досвід, знаю, як функціонує держава, як працює закарпатський політикум, як політика залежить від економіки, а економіка – від політики. Ці речі крокують разом. Часто наші люди на це не звертають уваги і голосують за того, бо він красивий, або за ту, бо вона молода. А треба вивчати, хто є хто. Бо робота депутата – це, без перебільшення, майбутнє наших дітей. Знаю, звучить пафосно, але це правда».

Володимир Чубірко, Едгар Петі, Віктор Щадей та Роберт Горват

Згадав нардеп і про нещодавнє об’єднання своєї команди із Володимиром Чубірком та Віктором Щадеєм:

«[…]за ці 5 років я переконався, що усім нам треба бути більш згуртованими. Зараз демократичні сили Ужгородщини об’єдналися, щоб кримінал більше не мав можливості управляти містом. Ми домовилися так: і я, і Володимир Чубірко, і Віктор Щадей, і Павло Чучка, і інші наші місцеві лідери – взаємодіємо зараз і на місцевих виборах.Тож як в Ужгороді, так і в Києві ми працюватимемо спільно і зробимо Закарпаття успішним разом».     

 Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання