Демократичні сили Ужгорода йдуть на вибори разом. Фоторепортаж

Демократичні сили Ужгорода йдуть на вибори разом. Фоторепортаж

– Ідемо разом. Об’єднаною демократичною командою, згуртовано і на всіх напрямках, – такою заявою Роберт Горват публічно розпочав виборчу кампанію на 68-му окрузі.

Вчора в Ужгородському замку він провів зустріч зі своєю командою, на якій розповів про пріоритети в роботі і представив соратників. У тому числі й нових. 

– Маємо бути дуже згуртованими, щоб спочатку перемогти на окрузі, а потім провести нових депутатів до обласної і міської ради, – пояснив політик.

Зокрема, долучаються до кампанії Роберта Горвата екс-голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко і депутат Ужгородської міськради Віктор Щадей.

– Я тисну руку Роберту і буду допомагати йому перемогти на окрузі. Разом ми зможемо повернути громаді контроль над містом, – заявив Володимир Чубірко.

– Щиро всіма силами підтримую Роберта Горвата і зроблю все, що від мене залежить, щоб він представляв інтереси Ужгорода і Ужгородського району у Верховній Раді, – запевнив Віктор Щадей.

Про свою підтримку Роберта Горвата оголосила депутатка міськради і керівниця студії сучасного танцю «Бліц» Олена Камінська, а також відомий кондитер, автор торта «Ужгород» Валентин Штефаньо.

Як проходила зустріч Роберта Горвата з його командою – у фоторепортажі.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання