Новини

Декілька депутатів вже не хочуть бути в опозиції

Деякі депутати мають намір вийти з фракції опозиції,– пише Українська правда.

Про це сьогодні, 6 червня, під час брифінгу в парламенті заявив спікер Володимир Рибак.

"До мене підходило декілька депутатів. Я вам вперше кажу - з опозиції. Вони мені кажуть: ось заява, ми хочемо вийти з фракції опозиції", - сказав він.

"У мене не питайте... Прийде час, і вони самі про все скажуть. Я їм сказав, що це не до мене, а до їхніх керівників фракцій ідіть, і їх ставте... Мені це не потрібно...", - додав спікер.

За його словами, на даний момент жодних заяв у нього немає.

"... але розмова така у мене була в залі", - підсумував Рибак.

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ