Де у Європі можна найдешевше покататися на лижах

Де у Європі можна найдешевше покататися на лижах

Британська компанія Post Office провела дослідження і з'ясувала, на якому європейському гірськолижному курорті найдешевше відпочивати.


Автори дослідження враховували вартість одного підйому для гірськолижників на канатній дорозі, вартість прокату гірськолижного спорядження та ціни на їжу і напої.
Найдешевшим гірськолижним курортом в Європі був визнаний болгарський Банско. Загальна вартість перебування на курорті складає 302 євро. Таким чином, Банско випередив навіть курорт Арінсал в Андоррі, який був визнаний найдешевшим в минулому році.
Цього року, за даними британської компанії, вартість перебування на курорті в Андоррі складає 422 євро, що робить Андорру найдешевшим місцем для катання на лижах серед країн єврозони. У порівнянні з минулим роком вартість відпочинку на курортах Болгарії та Андорри знизилася на 5%.
Подорожчав відпочинок на гірськолижних курортах Швейцарії. Аналітики компанії відзначають, що зростання курортних цін у Швейцарії пов'язане з різницею курсів валют - за минулий рік швейцарський франк значно виріс по відношенню до євро.
Найдоступнішим курортом з точки зору транспорту британська компанія визнала гірськолижний курорт Бохінь у Словенії. Наступними в списку місць, куди гірськолижники зможуть дістатися швидше за все, стоять іспанська Формігаль, італійський Лівіньо і австрійський Шладмінг.
Щодо вітчизняного туризму, то за рейтингом туристичної конкурентоспроможності країн Європи, складеним Всесвітнім економічним форумом (ВЕФ), Україна знаходиться на 38 місці із 42.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання