Чопський прикордонний загін готується прийняти 200 строковиків

Менш, як за два тижні, Чопський прикордонний загін прийматиме у свої лави дві сотні військовослужбовців-строковиків. Після тримісячного курсу навчання у відомчих центрах підготовки юнаків розподілять на відділи прикордонної служби в межах Ужгородського, Перечинського та Великоберезнянського районів Закарпатської області. 

Більшість строковиків -  це вихідці з західного регіону, проте очікують прибуття молоді і з північних та східних областей. Юні воїни проходитимуть службу півтора роки, а ті ж з них, хто має освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» або «магістр», служитимуть протягом одного року. Солдати-строковики виконуватимуть завдання з охорони державного кордону лише на території Закарпаття, їх не залучатимуть до служби у зонах бойових дій.

Варто зазначити, що гарним продовженням строкової служби або ж її альтернативою є служба за контрактом, на яку запрошують прикордонники Чопського загону. Юнаки та дівчата, які вирішать долучитись до почесної справи охорони державного кордону, мають відповідати певним умовам. Вони повинні мати повну середню або вищу освіту та бути придатними до військової служби за станом здоров`я та професійно-психологічними якостями. Натомість, держава гарантує їм ряд переваг та повний соціальний пакет. Насамперед, це гідне грошове забезпечення від 8000 гривень, надання службового житла та безкоштовна кваліфікована медична допомога у відомчих лікувальних закладах. Крім того, військовослужбовцям гарантують відповідне кар’єрне зростання, проходження необхідної підготовки в відомчих навчальних центрах та можливість вступу до Національної академії Державної прикордонної служби у місті Хмельницькому, - йдеться у повідомленні прес-служби Чопського прикордонного загону. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання