Новини

Чопські прикордонники затримали за одну ніч найбільшу за останні 5 років групу нелегелів

У ніч з 15 на 16 березня 2014 року на ділянці прикордонного підрозділу «Ужгород», який охороняє українсько-словацький кордон, відбулось спрацювання сигналізаційного комплексу на рух людини. У результаті пошуку, з використанням засобів тепловізійного спостереження, за400 метрівдо державного кордону наряд виявив та затримав шість невідомих осіб без документів. Порушники повідомили, що вони є громадянами Афганістану, - повідомили у прес-службі Чопського прикордонного загону.

 

У ході проведення пошукових заходів, які тривали близько двох годин було виявлено та затримано ще декілька груп незаконних мігрантів чисельністю двадцять сім чоловік.

Загальна кількість затриманих правопорушників склала 33 особи. 30 з них назвались громадянами Афганістану, решта троє – вихідцями з Сирії. За результатами первинного опитування стало відомо, що на територію Закарпатської області вони потрапили у вантажному автомобілі.

Слід також зазначити, що таких чисельних груп незаконних мігрантів прикордонники Чопського загону не затримували більше 5 років.

Крім того, ще двох чоловіків, які у незаконний спосіб прагнули дістатись до Словаччини, затримали прикордонники відділу «Великий Березний». Один з порушників назвався вихідцем з Нігерії, інший – з Гвінеї.

Всіх правопорушників було доставлено до підрозділів. Наразі встановлюються їхні особи, проводяться адміністративно-процесуальні та перевірочні заходи.

Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.