Чопські прикордонники вшанували пам’ять Небесної Сотні

Чопські прикордонники вшанували пам’ять Небесної Сотні

Хвилиною мовчання та молитвами вшанували пам’ять про тих, хто боровся за світле майбутнє України та поліг на Майдані, прикордонники Чопського загону. Під час урочистого шикування військові словами подяки згадали героїв Небесної Сотні та долучились до спільної  молитви за мир в Україні та за нашу перемогу.

Капелан військової частини протоієрей о.Сергій Ємець організував для охоронців кордону зустріч з одним із учасників подій на Майдані, який розповів про силу духу і братерства нашого народу у суворі дні кінця 2014 року. А надвечір військовий священник відслужив у молитовному кутку Акафіст Архангелу Михаїлу та службу за упокій душ тих, хто поліг у боях за свободу та незалежність нашої Батьківщини.

Знаменний для нашої держави день відзначили і у підрозділах охорони кордону. Так, на площі Героїв Майдану міста Чоп прикордонники традиційно запалили лампадки на знак вшанування Небесної Сотні. Офіцери відділу «Верховина Бистра» провели у місцевій школі урок мужності, присвячений Дню Гідності та Свободи. Військові, які брали участь в АТО, розповіли школярам про події на сході України, про подвиги побратимів, про честь та відвагу, які виявили у боротьбі за Батьківщину українські прикордонники, - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання