Чоловіки й жінки бачать кольори по різному

Чоловіки і жінки справді дивляться на речі по-різному. Вчені з’ясували, що в залежності від статі людина може бачити колір більше або менш яскравим.


Наприклад, якщо чоловік і жінка будуть дивитись на оранжевий колір, чоловікові він видаватиметься більш червоним, ніж жінкам, пише The Daily Mail.
Експерименти, проведені у Міському університеті Нью-Йорка, показують, що чоловікам важко також помічати тонкі відмінності у відтінках жовтого, зеленого і синього.
Такі відкриття були зроблені в ході експериментів, під час яких представникам обох статей показували спалахи світла і вони повинні були назвати побачений відтінок кольору.
За словами дослідника, професора Ізраеля Абрамова, різниця у сприйнятті не криється у структурі ока. Відтак відповідь на це питання – у діяльності мозку, який переробляє інформацію, отриману в результаті споглядання.
Дослідження, опубліковане у Journal Biology of Sex Differences також показало, що жінки краще чують і у них більше розвинене сприйняття смаку і нюх, а чоловіки краще розрізняють дрібні деталі рухомих об'єктів - риса, яка, можливо, зробила наших предків гарними мисливцями.

Українська правда - життя

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання