Члени ДВК 69 одномандатного округу на Закарпатті визнали, що видавали бюлетені на імена тих, хто був за кордоном

У  липні 2020, прокуратурою скеровано до суду два чергові обвинувальні акти стосовно членів 69 одномандатного виборчого округу.

У даних епізодах, правоохоронцями зібрано докази, які підтверджують, що підозрювані, усупереч складеної присяги та діючого законодавства, незаконно видавали невстановленим особам бюлетені, на імена осіб, які у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України перебували за кордоном.

Дії підозрюваних кваліфіковані за ч.2 ст.158-1 КК України, тобто надання виборчих бюлетенів особам, які не мають право їх отримувати, вчинене членом виборчої комісії, за попередньою змовою групою осіб.

Сторона захисту, оцінивши зібрані у ході розслідування докази, пішла на угоду з стороною обвинувачення, визнавши свою вину в інкримінованому злочині. Обвинувальні акти, разом із угодами про визнання винуватості, скеровані до Мукачівського міськрайонного суду для затвердження.

Таким чином, завершено розслідування стосовно 16 членів ДВК вказаного округу за обвинуваченням останніх у незаконних видачах  бюлетенів для голосування, - повідомили в пресслужбі прокуратури Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання