Чиновники розповіли, у яких галузях Закарпаття найвища зарплатня

І де найнижча. Адже традиційною для економіки залишається галузева диференціація заробітної плати. Про деталі - від головного управління статистики області.

Найвищою вона була у працівників зайнятих у сфері інформації та телекомунікацій, підприємств транспорту, складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, лісового господарства та лісозаготівель, організацій фінансової та страхової діяльності, підприємств з виробництва електричного устатковання, з виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 22,6–40,5%, а в установах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, на підприємствах з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та з виробництва комп’ютерів, електронної та оптичної продукції – у 1,5–1,8 раза.

Значно нижчими були заробітки працівників підприємств та організацій, які належать до тимчасового розміщування й організації харчування, поштової та кур’єрської діяльності, які надають інші види послуг, з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, у сфері творчості, мистецтва та розваг, з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції, у закладах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, а також підприємств з водопостачання; каналізації, поводження з відходами, не перевищувала 76% від середнього рівня по економіці області.

На 1 вересня 2017р.  заборгованість з виплати заробітної плати становила 2,5 млн.грн.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...