Новини

Чим сьогодні займатимуться ужгородські комунальники

Сьогодні в Ужгороді ремонтують вуличну мережу освітлення на мосту Масарика, замінюють кабель у сквері Масарика, світильники – на площі Поштовій, на вулиці Жупанатській ремонтують трансформаторну підстанцію.

Садять весняні квіти на площі Шандора Петефі та на частині вулиці Собранецької – від вулиці Митної до школи №4.

Стихійні смітники ліквідують із вулиць Михайла Салтикова-Щедріна, Сріблястої, Кошицької, Василя Докучаєва, В’ячеслава Чорновола, Адама Міцкевича, Тиводара Легоцького, Федора Достоєвського, Олександра Богомольця, у провулку Університетському та за адресами: вул. Гвардійська,25, Закарпатська, 26-28, Володимирська,84.

Прибирають вулиці міста, зокрема і з використанням спецтехніки, вивозять опале листя, прибирають кладовища – Кальварія, у мікрорайонах Радванка, Доманинці.

На вулицях Підградській та Шумній прочищають вуличну зливову каналізацію.

Продовжують капітальні ремонти вулиці Капушанської, Тиводара Легоцького, під’їздної дороги до стадіону «Спартак» із вулиці Електрозаводської, тротуарів на вулиці Олександра Грибоєдова, покриття на площі Шандора Петефі, Слов’янської набережної.

Роблять капітальний ремонт водопровідної та каналізаційної мережі житлових будинків на вулиці Насипній,10, Вілмоша Ковача, 13, капітальний ремонт м’яких покрівель за адресами вул. Романа Шухевича,10а, Руданського,5, шатрових покрівель на Загорській,15, Капушанській, 32. Проводять капремонти дитячих майданчиків за адресами вул. 8 Березня,30, Академіка Корольова 5,7.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.