Чим сьогодні займаються комунальні служби Ужгорода

Чим сьогодні займаються комунальні служби Ужгорода

Про роботу комунальних служб Ужгорода звітує міська рада.

Сьогодні в Ужгороді на вулиці Миколи Бобяка працівники підприємства «Закарпателектробуд» ремонтують опори вуличного освітлення, а на Доманинській – знак «Пішохідний перехід». На вулиці Минайській (біля будинку № 67) комунальне підприємство КШЕП ремонтує світлофор.

Зелені зони косять на Слов’янській набережній, кладовищі «Барвінок», вулицях Івана Франка, Будителів та вдовж алеї на вулиці Марії Заньковецької. Аварійні дерева вирізають у провулку Університетському, самосіви – на Слов’янській набережній.

Працівники обслуговуючих підприємств проводять прибирання вулиць та закріплених за ними дільниць, уночі прибирали вулиці із залученням спецтехніки. «АВЕ Ужгород» ліквідовує стихійні сміттєзвалища на вулицях Юлії Жемайте, Антонія Годинки, Олександра Богомольця, Адама Міцкевича, Руській, Робочій, Юрія Гойди, Тараса Шевченка, Підградській, на проспекті Свободи та біля школи №6.

На площі Шандора Петефі продовжується капремонт покриття. Тротуари оновлюють на вулицях Юрія Гагаріна, Марії Заньковецької (від перехрестя вулиці Михайла Грушевського до перехрестя вулиці Тиводара Легоцького), Минайській (від вулиці Олександра Бородіна до будинку 67), Олександра Можайського (8 Березня – Минайська). На вулиці Перемоги у рамках капремонту роблять зливоприймальну каналізацію. На вулиці Шумній триває підготовка до капітального ремонту.

Перемощують кам’яну бруківку у рамках поточного ремонту на вулицях Олександра Фединця та Жупанатській, підготовчі роботи до поточного ремонту проводять на вулиці Василя Комендаря.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання