Чи варто вживати фемінітиви: дискусія для ЗМІ

Чи варто вживати фемінітиви: дискусія для ЗМІ

Дуже тривалий час у соціальному просторі не було жінок. Вони не були представницями багатьох професій, а отже і слів, які б називали жінок певних професій - теж не було. Але часи змінюються. У світі вже є чимало фахівчинь із різних галузей.

Жінки працюють у юридичній сфері, стають диригентками, слюсарками, науковицями. Займають ті посади, які колись були доступні лише чоловікам. Однак ми вперто ігноруємо їхні досягнення та продовжуємо називати жінок юристами, диригентами та слюсарами. Однак фемінітиви "лікарка" та "вчителька" нам не чужі, адже жінки вже давно проявили себе ц цих професіях. То може пора називати речі своїми іменами і у всіх інших галузях? Як гадаєте?

Ми запрошуємо до дискусії представників та представниць масової інформації. Чи варто вживати фемінітиви? Як їх утворити найпростіше? За допомогою яких суфіксів це краще робити? Коли фемінітиви - недоречні? Запрошуємо на дискусію про те, чи варто вживати фемінітиви у медійних текстах. Що це нам дасть? Поговоримо?

Захід організований ужгородським представництвом ГО "Інсайт", відбудеться 13 лютого о 15:00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання