Чеські урядовці та солдати відзначили 94 річницю Чеської Республіки в Ужгороді

Сьогодні в Ужгороді представники влади Чехії та військові відзначили 94 річницю створення Чеської Республіки, до якої входила і Підкарпатська Русь.

Про це кореспонденту Zaholovok.com.ua повідомив керівник українсько-чеського фонду ВіЗа, депутат Закарпатської облради Володимир Чубірко.

Делегація, до якої входили Надзвичайний і Повноважний Посол Чехії в Україні Іван Почух, Генеральний Консул у Львові Давід Павліта, гетьман краю Вісочіна Їржі Б'єгоунк, урядовці, заступник Міністра оборони Чеської Республіки поклала квіти до пам’ятника Т.Масарику та взяли участь у закладенні плити, де вказано, за чиї кошти був реконструйований сквер.

У заході взяли участь чеські солдати, одягнені у форму часів Першої світової війни. Вони прилетіли до Ужгорода військовим літаком із заступником Міністра оборони Чехії.

Також сьогодні відбулося підписання угоди представниками чеської сторони з головою Закарпатської обласної ради, заклали символічний камінь на місці реконструкції цвинтаря з похованнями чеських легіонерів.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання