Новини

Чеські студенти тиждень вивчали Ужгород

10 студентів-туризмознавців та 2 викладачів з головного вузу Височіни (Чехія) завершили своє тижневе перебування в Ужгородському національному університеті. Ще влітку студенти УжНУ мали можливість відвідати сусідню державу – Чеську Республіку. Протягом 10 днів вони пізнавали реалії життя в Їглаві (край Височина).

 

 Представники Вищої політехнічної школи чеського міста в рамках співпраці ВНЗ обох країн приїхали в Ужгород на тиждень. Майбутні туризмознавці зустрілися з деканом факультету туризму та міжнародних комунікацій професором Н.Габчак, обмінялися досвідом із колегами найстаршого вишу Закарпаття, відвідали чеський центр в Колочаві, місто Мукачево, Воловець, Сваляву, здійснили спеціалізовау історичну екскурсію з проректром Ф.Шандором чеським архітектурним центром Ужгорода.

  Майбутня чеська інтелігенція вражена містом над Ужем. Чеські студенти повідомили: «Ми вперше приїхали в Ужгород, і нам тут дуже подобається! Ходимо на різноманітні екскурсії, пізнаємо місто. Поки що не навчаємося, а відпочиваємо. Ще не поїхали додому, але вже знову хочеться сюди повернутися!»

Співпраця між вишами започаткована у рамках договору між краєм Височіна та Закарпатською областю. Фахівці Високої політехнічної школи міста Їглава готові приймати наших студентів спеціальності «туризм» з метою проходження практики і на майбутнє.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.