Новини

Чергова бійка в парламенті. Цього разу через мову (відео)

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин закрив вечірнє засідання, тому що між депутатами почалася бійка.


Під час виступу автора законопроекту про регіональні мови регіонала Вадима Колесникова депутати фракції «Наша України — Народна самооборона» Андрій Парубій, Іван Стойко та Олександр Гудима, фракції «БЮТ-Батьківщина» Павло Костенко та Андрій Кожем'якін прорвалися до президії Верховної Ради України, яку охороняли депутати фракції Партії регіонів Петро Цюрко, Віктор Корж, Олег Царьов та Вадим Колесніченко.
Стойко і Гудима почали бити одного з авторів законопроекту Колесніченка, рвати на ньому одяг. Колесніченко почав відбиватися, зокрема, вдарив в обличчя депутата фракції «БЮТ-Батьківщина» Віктора Тарана. Забіяк спробував розняти лідер фракції «БЮТ-Батьківщина» Кожем'якін.
У ході бійки також розірвали одяг депутату фракції Партії регіонів Дмитру Шенцеву.
При цьому в бійці постраждав депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Павло Костенко, якого перекинули через загорожу президії, з якої він упав вниз головою.
На даний момент парламентарії припинили бійку, однак не розходяться із сесійної зали. Колесніченко вивели з приміщення, однак «регіонали» продовжують утримувати оборону в президії парламенту, а опозиціонери продовжують блокувати трибуну.

Дзеркало тижня

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Автор: Igor
Новини інших ЗМІ