Через Закарпаття в Угорщину пробиралися 8 нелегалів із Азії

Сьогодні вранці прикордонники Мукачівського загону неподалік пункту пропуску «Вилок», що на кордоні з Угорщиною, затримали групу незаконних мігрантів. Всього охоронці кордону спинили 8 вихідців з Південної Азії.

Спочатку про появу мандрівників прикордонників «сповістив» сигналізаційний пристрій. На місце відразу були направлені додаткові прикордонні наряди та групи реагування. Вже за декілька хвилин правоохоронці за 30 метрів від державного кордону виявили трьох чоловіків неслов`янської зовнішності. У ході подальших пошукових заходів поряд з лінією держрубежуприкордонники затримали  чотирьох осіб, а невдовзі ще одного порушника.

З'ясувалося, що усі вони пересувалися однією групою, а вже ближче до кордону вирішили розбитися на групи, аби підвищити шанси перейти по той бік  держкордону.  При собі вони не мали жодних документів, лише повідомили, що семеро з них є громадянами Індії та один громадянином Пакистану. Також порушники розповіли, що метою їх подорожі було покращення свого життя в одній з країн Євросоюзу.

Про виявлення незаконних мігрантів українські прикордонники поінформували колег з Угорщини, які, перевіривши суміжну ділянку кордону, ознак його порушення не виявили, - повідомляє Державна прикордонна служба. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...