Новини

Через приховані цигарки закарпатські митники вилучили «TOYOTA»

18 лютого на митному посту «Косино» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконне вивезення до Угорщини тютюнових виробів. Цигарки переміщував громадянин України, який заїхав на митний пост на автомобілі «TOYOTA» з українською реєстрацією.

На підставі наявності ознак облаштування транспортного засобу спеціально виготовленими сховищами або використання інших засобів чи способів, що ускладнюють виявлення товарів, працівники митниці прийняли рішення провести повний митний огляд автомобіля.

В ході поглибленого огляду митники виявили 600 пачок цигарок «MINSK» без акцизних марок України, виробництва Білорусії.

Цигарки були приховані в спеціально обладнаному та пристосованому з метою незаконного переміщення сигарет через митний кордон України сховищі-тайнику між моторним відсіком та салоном автомобіля.

Таким чином, українець вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених тайників. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та автомобіль, вартість якого майже 171 тис. грн, вилучено, повідомляє Закарпатська митниця Держмитслужби

Нагадаємо, Закарпатські прикордонники виявили партію контрабандних сигарет

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.