Через приховані сигарети угорець на кордоні позбувся BMW

Сьогодні, 6 січня, на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС у автомобілі «BMW 530» громадянина Угорщини працівники митниці спільно з прикордонниками виявили приховані сигарети.

Формою проходження митного контролю громадянин, обрав «зелений коридор». При опитуванні громадянин повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

Відповідно ч. 1 ст. 318 Митного кодексу України митному контролю підлягають усі товари, транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.

Транспортний засіб було виведено із загального потоку та направлено в бокс поглибленого огляду. В результаті здійснення якого, в паливному баку, виявлені приховані від митного контролю 397 пачок тютюнових  виробів, саме: цигарки вітчизняного виробництва з акцизною маркою України  торговельної марки «Marlboro».

Таким чином, громадянин Угорщини вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 статті 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за складеним протоколом про порушення митних правил вилучено: цигарки вартістю 7543 грн та «BMW», 2009 року випуску – понад 253 тис. грн., - повідомляє Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання