Через негоду найбільше постраждали електромережі Ужгородщини та Хустщини

Через негоду, яка пройшла вночі територією Закарпатської області, було завдано значної шкоди електромережам регіону: зокрема, внаслідок сильних шквальних поривів вітру, падіння дерев на мережі та прямого попадання блискавок у електропроводи ЛЕП та трансформаторних підстанцій залишилися без електропостачання десятки населених пунктів.

Так, станом на 9.00 25 липня в Закарпатській області знеструмлені 22 населені пункти, в тому числі 17 – частково.

Для ліквідації аварійних відключень залучені 27 бригад (загалом - 128 осіб) та 15 одиниць спецтехніки.

Найбільше постраждали Ужгородський та Хустський райони. Пошкодження також зафіксовані в Міжгірському, Воловецькому, Мукачівському районах.

Окремі трансформаторні підстанції та лінії електропостачання в Свалявському, Іршавському районах відновлені оперативно силами персоналу місцевих РЕМів.  

За попередніми прогнозами,  до 14.00 електропостачання до переважної більшості населених пунктів буде відновлено, до кінця дня енергетики планують ліквідувати всі наслідки негоди.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» також нагадує про роботукол-центрукомпанії за номером 0-800-50-16-20(цілодобово й безкоштовно з мобільних та стаціонарних номерів). За номером цього телефону можна оперативно дізнатися про відключення та терміни відновлення електропостачання, а також отримати будь-яку іншу інформацію довідкового характеру щодо роботи ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання