Новини

Через КПП "Тиса" з моменту заборони перетину не пропустили трьох іноземців

З моменту введення заборони на в’їзд в Україну іноземців (00:00 16 березня), на Закарпатті через КПП «Тиса» прикордонники не впустили трьох іноземних громадян: Угорщини, Румунії та Канади. Про це на брифінгу повідомив Роман Марценюк, начальник відділу прикордонного контролю Чопського прикордонного загону.

«З 00:00 годин 16 березня припинений пропуск іноземців на територію України за винятком осіб, які мають право на тимчасове чи постійне проживання в Україні, дипломатичних працівників, працівників міжнародних місій, зареєстрованих в Україні, водіїв обслуговуючого персоналу, - сказав Роман Марценюк.

Припинене пішохідне сполучення КПП «Малий Березний» та «Малі Селменці», не працює також ужгородський аеропорт.

Водії вантажних транспортних засобів обмежень не мають. Але всі, хто перетинає кордон на в’їзд в Україну проходять температурний скринінг.

З 6-ти пунктів пропуску, які підпорядковуються Мукачівському прикордонному загону, 4 працюють (угорська ділянка), два закриті: «Дяково» та «Солотвино» (румунська ділянка).

Наразі найбільш активно здійснюється пропуск через Угорщину, але в саімй країні чітко визначені маршрути для транзиту з вимогами і штрафними санкціями для тих, хто їх порушуватиме.

Ситуація в Угорщині може змінитися вже сьогодні, оскільки передбачено засідання уряду, наголосили закарпатські прикордонники.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.