Боксери з різних куточків України та з-за кордону приїхали на змагання в Ужгород

Боксери з різних куточків України та з-за кордону приїхали на змагання в Ужгород

Відкриття Міжнародного турніру серед боксерських команд «Ужгород челенж – 4», присвячений пам’яті майстра спорту СРСР Андраніка Нікогосяна, відбулося сьогодні у спорткомплексі «Юність». 


Турнір уже став традиційним і щороку збільшує свою географію. Цьогоріч, крім закарпатських, змагаються команди з Івано-Франківська, Маріуполя, Запоріжжя, Тернополя, а також із Німеччини, Словаччини й Угорщини. 

Змагання організовані за підтримки Закарпатської облдержадміністрації, Ужгородської міської ради, Закарпатської ДЮСШ, Ужгородської федерації боксу та Спілки вірмен України.

Розпочали турнір із змагань юніорів. Заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок, який раніше також займався боксом, дав настанови юним спортсменам: «Пам’ятайте, що на рингу з вами такий самий боксер, який нерідко теж хвилюється. Правильне налаштування допоможе перемогти, адже бокс насамперед – боротьба характерів. І, як у шахах, потрібно думати, миттєво реагувати – це техніка, майстерність, яка досягається роками тренувань». 

Також із вітальним словом виступили начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, президент Ужгородської федерації боксу Степан Молнар та головний суддя змагань Петро Яцик, після чого спортсмени розпочали боксерські поєдинки. Сьогодні, у перший день змагань, пройдуть спаринги спортсменів до 16 років.

Уже завтра, о 19.00, відбудеться офіційне відкриття іншого етапу змагань – категорії «Елітні боксери», у якій у десяти двобоях змагатимуться команди з Німеччини та України, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання