Бізнес у Польщі для українців

Бізнес у Польщі для українців

Успішний бізнес завжди прагне до розширення і підкорення нових вершин. Якщо ринок України ви змогли освоїти і готові до нових випробувань, відмінним способом стати повноцінним учасником величезного ринку Європейського Союзу буде бізнес-імміграція в Польщу. Багато підприємців прагнуть закріпити свої позиції в Україні, незважаючи на очевидні ризики, їм вдається отримувати солідний прибуток в нашій країні.

Європейський ринок передбачає велику конкуренцію, зате всі ризики або незрозумілі нюанси ведення бізнесу просто зникають - тут все гранично ясно і просто. Стабільна економічна ситуація, досить комфортна система оподаткування, яку називають однією з найбільш вигідних для підприємців по всій території Євросоюзу. А головне, бізнес в Польщі для українців можна почати і ефективно вести без виду на проживання, і при реєстрації фірми участь громадян Польщі не є обов'язковою. Статутний капітал компанії може становити від 1200 євро, а щомісячне її утримання обійдеться засновникам в 200 євро - навіть для українського ринку суми більше, ніж скромні. Компанія Polska Firma готова допомогти всім охочим з реєстрацією фірми і подальшим її супроводом (бухгалтерський аудит). В результаті в обумовлені терміни ви станете власником компанії в Польщі і зможете продемонструвати свої ідеї, послуги, товари на ринку Європи.

"Віртуальна адреса" та інші корисні послуги для бізнесу в Польщі

Питання економії коштів завжди актуальне, тим більше, якщо ви тільки починаєте свою підприємницьку діяльність в Євросоюзі. Брак знань може потягнути за собою додаткові витрати, які будуть окупатися дуже довго. Щоб уникнути непотрібних витрат, скористайтеся послугами Polska Firma:

● "Віртуальний офіс" - оренда юридичної адреси за символічні гроші (15 і більше євро / місяць) без необхідності платити оренду офісу (близько 500 євро / місяць). Детальніше про послугу можна дізнатися тут;

● продаж фірм, працюють не менше року - відмінна можливість стати керівником уже відомої організації;

● бухгалтерський аудит - від 200 злотих / місяць ви отримуєте власного бухгалтера, який оформить всі документи належним чином, задекларує податки.

У підсумку, скориставшись допомогою компанії Polska Firma, у вас буде можливість при мінімальних фінансових витратах почати справу в Польщі і розвинути її в успішний бізнес. Споживачі в Польщі схильні заощаджувати, звикли до відмінної якості товарів і послуг, до високих стандартів сервісу. Але якщо ви зможете запропонувати конкурентну ціну та оригінальний підхід, успіх буде цілком можливий!

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...