На кордоні зі Словаччиною біля села Малі Селменці затримали трьох переправників – 42-річну жінку та двох чоловіків віком 18 і 26 років. За 4 тис. доларів затримані пропонували військовозобовʼязаним допомогу з незаконним перетином кордону поза пунктами пропуску. Один з переправників одягав військову форму та вдавав прикордонника, щоб супроводжувати утікачів.
Як у понеділок, 11 травня, повідомили у поліції Закарпаття, 42-річна жінка та двоє чоловіків віком 18 і 26 років – мешканці Ужгородщині.
«Двоє учасників схеми зустрічали клієнтів та забезпечували їх подальший супровід до третього спільника — нібито працівника ДПСУ. Останній, одягнений у форму військового зразка, мав продемонструвати маршрут незаконного перетину кордону в районі населеного пункту Малі Селменці, у напрямку Словаччини», – поінформували у поліції.
Вартість такої переправки становила 4 тис. доларів.
Переправників викрили під час супроводу двох військовозобовʼязаних неподалік кордону зі Словаччиною 9 травня та отримання від них грошей за послуги.
Наразі затримані перебувають у СІЗО. Слідчі повідомили їм про підозру за ч. 3 ст. 332 ККУ (незаконне переправлення осіб через держкордон).
