Більше 60% хворих на грип і застуду – діти

Темп приросту захворюваності збільшився у порівнянні з попереднім тижнем року на 2,6%. Серед захворілих 60,4% становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення області складає –17,2 на 10 тисяч населення, що на 59,9% нижче епідемічного порогу.

Як повідомила начальник відділу епіднагляду та санітарної охорони території головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Закарпатській області Вікторія Дьордяй за 3 календарний тиждень 2015 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на ГРВІ та грип звернулися 2162 особи.

Найвищий показник захворюваності на ГРВІ зареєстровано по м. Ужгород, найменший у Хустському районі. Серед дитячого населення найвищий рівень захворілих реєструється у віковій групі 0-4 років (534 випадків). Госпіталізовано 5,2% від усіх захворілих, з яких 79,6%  становлять діти.

З початку епідемічного сезону щеплено проти грипу 3162 особи. За останній тиждень щеплення не проводились. Серед щеплених - діти до 17 років складають 30,6%. Усі вакциновані особи належать до груп медичного, епідемічного та високого професійного ризику, – повідомляє прес-центр УОЗ.  

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...