Закарпатських бібліотекарів нагородила влада

Закарпатських бібліотекарів нагородила влада

Сьогодні, 28 вересня, у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка відбулися урочистості з нагоди Дня бібліотек. 

День бібліотек щорічно відзначають 30 вересня. Тож напередодні  цього дня закарпатські бібліотекарі  зібралися в Ужгороді,  в обласній бібліотеці.

Вітаючи присутніх, в.о. голови облдержадміністрації Іван Качур відзначив: «Обласна влада підтримує та сприяє розвитку освіти в області, зокрема, і бібліотечної справи. Працюємо над покращенням матеріально-технічної бази, поповненням фондів, створенням ефективної мережі бібліотек. Адже бібліотеки у духовному становленні людини залишаються незамінними. Тож нехай Ваша самовіддана і невтомна праця, високий професіоналізм і глибокі знання й надалі розвивають культуру, освіту і науку рідного краю».

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи в області, інформаційне обслуговування населення, високий професіоналізм та з нагоди Дня бібліотек нагородили почесною грамотою обласної адміністрації завідувача бібліотеки-філії села Ботар Виноградівської централізованої бібліотечної системи Терезію Гергель. Також оголосили подяку голови облдержадміністрації завідувачу бібліотеки-філії села Дротинці Виноградівської централізованої бібліотечної системи Оксані Боглі, - повідомили у прес-центрі ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання