Новини

Безвіз Україні дадуть "одразу після того, як буде затверджений механізм його призупинення"

Безвізовий режим Україна може отримати одразу після того, як Європейська Рада і Європарлемент домовляться щодо механізму тимчасового припинення безвізу.

Про це йшлося сьогодні, 24 листопада, під час прес-конференції по завершенню саміту Україна-ЄС, передає кореспондент Zaholovok.com.ua із Брюсселю.

«Знаю, що ви заслуговуєте на більше у нас, у Європи. Я можу вам обіцяти, що ми вас не залишимо позаду. Ми високо цінуємо зусилля влади по втіленню у життя широкомасштабних реформ у важких умовах», – сказав українською у своєму вітальному слові Президент Ради ЄС Дональд Туск.

«Україна виконала усі вимоги і тому нормально, що тепер ЄС у свою чергу, як побачив, що Україна виконала  усі реформи, зробила це і ми залишаємося упевненими,  що незважаючи на труднощі, ми можемо надати безвізовий режим до кінця: треба щоб Рада і Європарламент домовилися про механізм призупинення безвізового режиму. Це не стосується України, це стосується країн-членів ЄС»,  – сказав у своєму виступі президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

Під час прес-конференції також йшлося, що питання щодо затвердження механізму призупинення безвізового режиму може бути вирішене до кінця року, однак, процес може і затягнутися.

Читайте згодом детальніше на Zaholovok.com.ua.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.