Безвіз Україні дадуть "одразу після того, як буде затверджений механізм його призупинення"

Безвіз Україні дадуть "одразу після того, як буде затверджений механізм його призупинення"

Безвізовий режим Україна може отримати одразу після того, як Європейська Рада і Європарлемент домовляться щодо механізму тимчасового припинення безвізу.

Про це йшлося сьогодні, 24 листопада, під час прес-конференції по завершенню саміту Україна-ЄС, передає кореспондент Zaholovok.com.ua із Брюсселю.

«Знаю, що ви заслуговуєте на більше у нас, у Європи. Я можу вам обіцяти, що ми вас не залишимо позаду. Ми високо цінуємо зусилля влади по втіленню у життя широкомасштабних реформ у важких умовах», – сказав українською у своєму вітальному слові Президент Ради ЄС Дональд Туск.

«Україна виконала усі вимоги і тому нормально, що тепер ЄС у свою чергу, як побачив, що Україна виконала  усі реформи, зробила це і ми залишаємося упевненими,  що незважаючи на труднощі, ми можемо надати безвізовий режим до кінця: треба щоб Рада і Європарламент домовилися про механізм призупинення безвізового режиму. Це не стосується України, це стосується країн-членів ЄС»,  – сказав у своєму виступі президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

Під час прес-конференції також йшлося, що питання щодо затвердження механізму призупинення безвізового режиму може бути вирішене до кінця року, однак, процес може і затягнутися.

Читайте згодом детальніше на Zaholovok.com.ua.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...