"Берлибаський бануш" готує для відвідувачів ряд сюрпризів

У середу, 4 травня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубу відбудеться прес-конференція організаторів IX-го гуцульського фестивалю «Берлибаський бануш», який відбудеться 15 травня у селі Костилівка на Рахівщині.

Цього року фестиваль планує вразити гостей оригінальною програмою. Вперше відбудеться презентація туристичної візитівки села - скель Стрімчаки. А родзинкою фестивалю стане знайомство з Берлибашкою. Так називається корова-«засновник» та «спонсор» фестивалю, оскільки бануш на фестивалі готується виключно на сметані з її молока. Традиційно Костилівкою пройде урочиста гуцульська хода, горітиме полонинська ватра, відбудеться конкурс-змагання з приготування гуцульського банушу та працюватиме ярмарок гуцульських виробів місцевих майстрів.

Детальніше про один з найяскравіших фестивалів Закарпаття розкажуть його організатори: Інна Маскалюк, голова села Костилівка та Юрій Сас, депутат Рахівської районної ради. А також Іван Беркела, учасник фестивалю, голова Рахівського районного товариства «Гуцульщина».

Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою: пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 12.00

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання