Новини

Беркут відпустив активістів під Межигір’ям

Близько 10.30 співробітники Беркут звільнили активістів ДемАльянсу, – повідомляє Українська правда.

 Після цього активісти ДемАльянсу вишикувалися в колону та вирушили від Межигір’я в напрямку траси на Київ.

 Як відомо, в сьогодні, 15 квітня, активісти ДемАльянсу зібралися під Межигір’ям, протестуючи проти затримання двох членів руху.

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ