Берегівським рятувальникам подарували робоче авто

28 грудня на території 12-ї державної пожежно-рятувальної частини  відбулась урочиста передача аварійно-рятувального автомобіля «Мерседес».

Цей подарунок для берегівських рятувальників став можливий завдяки сприяння голови  Управління реформаторських церков у Закарпатській області єпископа Зан Фабіана та голови Дияконічного відділу Закарпатської реформатської церкви Бейло Нодь.

«Важливість сьогоднішньої  події важко переоцінити, адже потреба в оновленні техніки актуальна для усіх підрозділів області. Берегівський район має свою специфіку: віддаленість сільських населених пунктів, обмежений доступ до водних джерел та важко доступність населених пунктів району. Тож цей автомобіль  допоможе рятувальникам Берегівщини у  вирішенні цих питань. Машина потужна та готова до експлуатації за призначенням. Серед переваг - підвищена прохідність та економність у  споживанні дизельного палива», – зазначив перший заступник начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Володимир Ціцей, - повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...