Новини

Бедь у Києві зустрівся із Закарпастькою сотнею

27 лютого, перебуваючи із робочим візитом в столиці України, ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина, Уповноважений Української Православної Церкви з питань вищої освіти і науки архімандрит Віктор (Бедь) провів зустріч із представниками Закарпатської сотні на Майдані в Києві,  – повідомляє прес-служба УУБА.

«В ході зустрічі було обговорено питання надання подальшої допомоги представниками Закарпатської сотні, які безпосередньо впродовж усіх місяців протестних акцій приймали саму активну участь в поваленні злочинного режиму Віктора Януковича, партії Регіонів та Комуністичної партії в Україні.

Серед учасників Закарпатської сотні, зокрема, є і студенти Карпатського університету імені Августина Волошина, друзі та близькі родичі архімандрита Віктора (Бедь). Проведена зустріч є однією із чергових, що вже неодноразово раніше проводилась архімандритом Віктором на підтримку (духовну, молитовну, матеріальну, консультативну) безпосередньо на революційному Майдані в Києві в продовж листопада-лютого 2013-2014 рр», – йдеться у повідомленні.  

«Впродовж революційних листопада-лютого 2013-2014 рр. архімандрит Віктор (Бедь) неодноразово молився за подолання політичної кризи, відвернення біди та кровопролиття, примноження любові, збереження життя протестуючого народу, закликав представників антинародного режиму у мирний спосіб відійти від влади і надати можливість українцям у законний спосіб провести обрання народної влади. Неодноразово за ініціативи та участі отця-ректора, академічним духовенством Ужгородської української богословської академії Української Православної Церкви також були відслужені багаточисельні богослужіння, молебні та заупокійні літії за всіма погиблими у братовбивчому протистоянні в Україні»,  – звітує прес-служба про «революційні молитви» Бедя. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.