Батьки дітей, які прогулюють школу, зустрілися із поліцейськими

У Мукачеві відбулась зустріч поліцейських, викладачів загальноосвітнього закладу, соціальних працівників з батьками дітей, які часто прогулюють уроки

Питання відвідування навчального закладу цього мікрорайону Мукачева завжди було актуальним. Діти з даної школи часто пропоскали уроки без поважних причин, що негативно впливало на якість отриманих ними знань. Для того, щоб змінити ситуацію поліцейські разом з соцпрацівниками та керівниками навчального закладу провели зібрання з їхніми батьками.

На зустрічі батькам довели основі вимоги і правила щодо шкільної освіти їхніх дітей. Згідно з Інструкцією Міністерства освіти України учні, які тимчасово не відвідують навчальний заклад, мають подавати медичну довідку чи письмове пояснення від батьків про причину відсутності на уроках. А у разі відсутності понад 10 днів, освітяни складають відповідний акт, інформуючи службу у справах неповнолітніх та поліцію.

Поліцейські Мукачівського відділу постійно проводять з батьками дітей, які схильні до безпідставних прогулів, профілактичні бесіди, наголошуючи на обов`язковості здобуття дітьми і підлітками повної загальної середньої освіти.

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання