Банди Шолтес у «Кобзарі» розповів про ужгородські історії і новий роман

Банди Шолтес у «Кобзарі» розповів про ужгородські історії і новий роман

Сьогодні, 3 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар» стартувала щорічна акція «Письменник за прилавком» і першим її учасником був яскравий ужгородський письменник Банди Шолтес.

Автор представив свої попередні роботи та поспілкувався з читачами. Zaholovok.com.ua поцікавився, чи не планує Банди Шолтес видати окремою книгою свої ужгородські історії, які час від часу публікує у соцмережі  та які вже мають популярність серед читачів. «У мене, в принципі, в усіх попередніх книгах і в  тій книзі, яка готується до друку, є історії про Ужгород. Але чи варто публікувати те, що я пишу на Фейсбуці про Ужгород, поки що невідомо. Справа утому, що, може, дехто думає, для чого це читати в книзі, для чого купувати книгу, якщо можна почитати у Фейсбуці. Може, якщо би я перестав писати на Фейсбук, до такої книги могла би виникнути цікавість, тому що ці історії вже не були би присутні в інтернеті. А так – поки що не знаю», – каже Банди Шолтес.

«Насправді, я думаю, що з цим ще варто почекати. Історій на книгу назбиралося. Просто думаю, що тут треба почекати якоїсь такої критичної маси тих історій, з одної сторони, а другої – такого моменту, коли точно відчуваєш, що реально таку книгу чекають і шукають», – додає письменник.

Про свої «книжкові» плани Банди Шолтес говорить  охоче, але, що саме буде нова книга – поки секрет: «Практично готовий новий роман. Він уже у видавництві, чекає самого процесу видання. Я поки не скажу, що це буде. Єдине – це буде найкраща моя книжка. Тому що над нею я працював довго, я її довго редагував і взагалі вважаю, що якщо вже берешся за книгу, треба робити її максимально якісно», – ділиться Банди Шолтес.

На питання, коли ж чекати презентацію книги, письменник відповідає: «Думаю, що є шанси встигнути до Нового Року».  

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 18 грудня: щодня (крім вихідних)  з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».  

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання