Балога розповів, що Україна отримала від асоціації з ЄС

Народний депутат України Віктор Балога свій черговий пост у соцмережі Фейсбук присвятив підписаній сьогодні угоді про асоціацію з ЄС. Нардеп вважає, що держава отримала від цього «поки що лише напівкроки, напівсанкції, напівзаяви і навіть напівугоду про асоціацію».

«Я не знаю іншої країни Європи, яка б віддала за Асоціацію з ЄС понад 100 людських життів і територію, яка за своєю площею більша, ніж Словенія. А що Україна отримала взамін? Поки що лише напівкроки, напівсанкції, напівзаяви і навіть напівугоду про асоціацію»,  – написав Балога.  

Однак, нардеп оптимізму не втрачає: «Але, навіть в такому вигляді, Угода про асоціацію - це шанс для України, якого у нас не було більше 20 років, можливість перестати бути екс-республікою СРСР і перетворитися на сучасну європейську державу».

Віктор Балога наголошує, що Україні зараз потрібні вибори і парламент без комуністів: «Але, чи здатна Україна зі старими обличчями в політиці реалізувати такі перетворення? Питання риторичне. Тому, країні однозначно потрібні перевибори Верховної Ради, новий парламент без комуністів і політичної корупції», – написав депутат.  

Loading...
Зображення користувача CraigRip.

Приобрести можно на веб-сайте http://mang.bestseller-super.ru

Рады предложить нашим покупателям удивительное средство для похудения Mangoosteen. С ним возможно сжечь около 10 kg за недели.

Дерево мангустин произрастает в Таиланде. Плоды растения имеют потрясающие свойства. Во флаконе имеется около 20 плодов этого удивительного дерева. Плоды растения мангустин помогают убрать излишнею липидную ткань. И положительно влияют на человека в целом. Технология производства препарата, а также специальная упаковка позволяют сберечь все удивительные свойства мангкута.

Основным действующим компонентом сиропа Mangoosteen являются плоды с растения мангостан, в них имеется большое число полезных микроэлементов. Благодаря веществу окиси дифениленкетона, которое в больших дозах имеется в плодах, сильно замедляются окислительные процессы в организме. Ксантон признается одним из самых мощных антиоксидантов. В плоде дерева мангостин к тому же имеются разные витамины и элементы. Приобрести сироп Мансустина возможно на сайте http://mangoo77.mangoosteen.com.

Зображення користувача Kennethbat.

Как часто Ваша партнёрша кричит в постели и рвёт Вам спину, изнемогая от оргазма?
Сайт: https://eroctive2.blogspot.ru/

Зображення користувача Kennethbat.

Как часто Ваша партнёрша кричит в постели и рвёт Вам спину, изнемогая от оргазма?
Сайт: https://eroctive2.blogspot.ru/

Зображення користувача Kennethbat.

Как часто Ваша партнёрша кричит в постели и рвёт Вам спину, изнемогая от оргазма?
Сайт: https://eroctive2.blogspot.ru/

Зображення користувача CraigRip.

Приобрести можно на веб-сайте http://mang.bestseller-super.ru

Предлагаем нашим клиентам удивительное средство для похудения сироп Мангустина. С его помощью возможно сжечь около 10 kg за недели.

Растение мангкут произрастает в Малайзии. Плоды растения имеют потрясающие особенности. В банке имеется более 20 плодов данного удивительного растения. Плоды с растения мангостан помогают сжечь излишнею липидную ткань. А также замечательно влияют на организм в целом. Технология производства средства, а также специализированная упаковка позволяют сохранить все полезные свойства растения.

Основным компонентом сиропа Mangoosteen являются плоды с растения мангустин, в них имеется огромное количество питательных веществ. Благодаря веществу окиси дифениленкетона, которое в громадных дозах содержатся в плодах, сильно притормаживаются процессы окисления в теле. Ксантон является одним из самых мощных антиоксидантов. В плодах растения мангостан к тому же имеются различные витамины и микроэлементы. Купить сироп Мансустина можно на интернет-сайте http://mangoo77.mangoosteen.com.

Зображення користувача StephenClils.

Facebook Strategies and Profits - http://bigatel.info/

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...