Балога підписав меморандум з AVE

Балога підписав меморандум з AVE

Керівник компанії «AVE – Energiе» Австрійської Республіки магістр Гельмут Бургер та голова Закарпатської обласної ради Іван Балога підписали меморандум про співпрацю австрійських інвесторів з органами місцевого самоврядування Закарпаття.

У меморандумі зафіксовано, що сторони відзначають успішне здійснення співпраці протягом 2012 року зі збору, переробки та утилізації твердих побутових відходів та прагнення  реалізувати наступними роками нові плани і проекти. На сьогодні послугами підприємств AVE групи користуються, окрім міста Ужгород, громади Виноградівщини, Хуста, Мукачева та  Мукачівського району.

Сторони  висловили прагнення  розширити  діяльність  компанії AVE та домовилися спільно працювати над залученням  до проекту населених пунктів поблизу обласного центру, а в перспективі – до 2015 року  залучити до проекту Чоп, Іршавський, Хустський, Тячівський та Рахівський райони.

В Ужгородському, Хустському та Іршавському районах буде проведено конференції за участю депутатів обласної, районних та міських рад, працівників райдержадміністрацій, сільських і селищних голів, працівників екологічних та землевпорядних служб, підприємств комунального господарства, активістів громадських організацій, на  яких заплановано розглянути  питання щодо стану справ зі збору та утилізації твердих побутових відходів у районі; йтиметься про досвід співпраці підприємств AVE групи та органів місцевого самоврядування Закарпаття з вирішення проблем збору, переробки та утилізації твердих побутових  відходів.

Згідно з меморандумом, планується здійснити організаційні та роз’яснювальні заходи щодо прийняття територіальними  громадами рішень про виділення місць для складування та утилізації твердих побутових відходів.

Також пропонується сформувати делегації представників органів місцевої влади для  відвідання підприємств зі збору та переробки  твердих побутових відходів кампанії AVE групи в м. Мішкольц (Угорщина) та Лінц (Австрія), – повідомили у прес-службі Закарпатської обласної ради.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання