Азаров і голова МЗС Норвегії обговорили майбутнє головування України в ОБСЄ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров і міністр закордонних справ Королівства Норвегія Еспен Барт Ейд обговорили майбутнє головування України в ОБСЄ.

Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, зокрема, норвезьку сторону цікавило, який порядок денний буде підтримувати Україна під час головування в ОБСЄ.

Азаров заявив, що Україна віддасть пріоритет підтримці безпеки на континенті у всіх аспектах, поглибленню демократії і дотримання прав людини. Прем'єр-міністр підкреслив, що Україна буде працювати таким чином, щоб забезпечити спадкоємність діяльності цієї організації.

Сторони обговорили співробітництво України та НАТО, а також співробітництво між Україною та Норвегією у сфері військової реформи та соціальної адаптації військовослужбовців, що звільняються в запас. Сторони відзначили, що така програма ефективно працює. І по ній уже три тисячі військових пройшли перепідготовку.

Вчора міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко під час зустрічі з членом Палати представників Конгресу США Крісом Смітом у Вашингтоні заявив, що Україна активно буде використовувати своє головування в ОБСЄ в 2013 році для боротьби з торгівлею людьми.

Корреспондент.net

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...