Автопарк закарпатської «швидкої» складається із 108 санітарних авто

Автопарк закарпатської «швидкої» складається із 108 санітарних авто

Закарпаття стало одним з перших регіонів держави, де впроваджуються новації у сфері швидко допомоги. Автопарк служби екстреної медичної допомоги області нараховує 108 санітарних автомобілів. Щонайменше 28 з них потребують заміни.

Про це сьогодні, 12 червня, під час огляду Ужгородської станції екстреної меддопомоги Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги сказав губернатор Закарпаття Олександр Ледида.

«До кінця року Закарпатська область отримає додаткові карети швидкої допомоги – кошти залучатимуться з місцевого та державного бюджетів. Окрема увага й надалі приділятиметься ремонту автошляхів. Адже карета швидкої не може їхати з високою швидкістю по дорогах із ямами, особливо це стосується периферії. Також потрібно вдосконалювати умови роботи людей, котрі тут працюють», - розповів губернатор.

Роботи на території Центру продовжуватимуться. У планах – облаштування  тренінгового центру для лікарів екстреної медичної допомоги, самої території довкола та внутрішніх приміщень.

 

Довідка:

У підпорядкуванні Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги знаходиться одинадцять станцій та три підстанції швидкої медичної допомоги, у складі яких працює 97 бригад.

Відсоток атестованих лікарів ШМД за спеціальністю «медицина невідкладних станів» складає майже 85%. Забезпеченість паливно-мастильними матеріалами, медикаментами та виробами медичного призначення стовідсоткова.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання