Новини

Автоматичні шлагбауми виробництва Alutech: доступне обладнання оглядають фахівці “Брама маркет Львів”

Контрольно-пропускні системи використовуються у якості функціонального перекриття проїзду на приватні та промислові території. Найчастіше встановлюються електромеханічні конструкції з дистанційним керуванням, оскільки вони характеризуються високою швидкістю. Рішення представлені у всіх цінових сегментах сучасного ринку, й у середній категорії можна придбати продукцію білоруського заводу Alutech. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Львів» вирішили ознайомитися з пропускними механізмами виробника та дізнатися про їх технічне наповнення. Вони також розповіли, як отримати знижку на персональний проєкт при замовленні.


фото   

  Електричні шлагбауми виробництва Alutech: технічні можливості 

Білоруське обладнання характеризується підвищеною функціональністю, сучасним дизайном та універсальністю, бо підходить для використання на промислових та приватних територіях. Автоматичні шлагбауми Alutech призначені для об’єктів з високим та середнім транспортним трафіком. Модель BRAVO BV-5 може виготовлятися зі стрілою 3-5 м та здійснювати до 250 циклів за годину. Доступне праве та ліве розташування рейки щодо тумби. Швидкісний шлагбаум оснащується мотором з встановленим редуктором з функцією самоблокування. Точне керування забезпечується системою магнітних та електромеханічних вимикачів, завдяки яким стріла отримує чітку фіксацію кінцевих положень. Обладнання підтримує ручне розблокування. Власник пропускного механізму може налаштовувати обмеження зусилля та виявлення перешкод, регулювати швидкість у різних фазах, прискорення та уповільнення. За допомогою BRAVO BV-5 можна перекрити проїзд довжиною до 10 м, якщо синхронізувати два пристрої. Додатковим елементом безпеки є яскравий червоний колір покриття, що привертає увагу автомобілістів. Робочий ресурс BRAVO BV-5 складає близько 1 млн циклів, інтенсивність – 90%, швидкість відкриття – 6 сек.

фото

  Базова та додаткова комплектація шлагбаумів на пульті з Білорусі 

При замовленні контрольно-пропускного обладнання Alutech надається тумба з підсвіткою, вбудований блок керування, ключ розблокування, прямокутна стріла з кріпленням, демпфер, заглушка. Також у комплекті представлені світловідбиваючі наклейки, дистанційні пульти та монтажний набір. Додатково можна придбати сигнальну лампу та фотоелементи.

Завод Алютех також випускає контрольно-пропускні системи під брендом An-Motors: https://brama-market.lviv.ua/products/category/an-motors-avtomatichni-shlagbaumi. Модель ASB6000 вважається універсальним рішенням для проїздів 3-6 м. Вона характеризується високою інтенсивністю використання, ручним механічним розблокуванням, пружинами балансування у комплекті, налаштуванням автоматичного закриття. Інтенсивність роботи обладнання складає 70%, швидкість – 6 сек.

фото

              Як обирати атоматичний шлагбаум у двір та на інші об‘єкти? 

Перший параметр, який варто врахувати при пошуку оптимальної моделі – це ширина проїзду, від якої залежить довжина стріли. Планка також може бути круглою або прямокутної, й перша більше підходить для об’єктів з високим вітровим навантаженням. Звичайно, обирати шлагбаум для паркування необхідно зі швидкодіючих моделей, розрахованих на інтенсивне використання (70-100%). Для приватного об’єкта підходять менш функціональні рішення. Їх інтенсивність може складати 30-50%. Щоб купити шлагбаум, що буде працювати правильно протягом усього експлуатаційного строку, варто також обрати відповідний тип приводу, метод управління, пропускну здатність. Крім того, механізм має бути стійким до проявів зовнішньої середи.

               Де замовити виготовлення та монтаж шлагбауму у Львові? 

Ви можете довірити пошук оптимального за характеристиками та вартістю обладнання спеціалістам компанії-виробника. У якості послуги доступне швидке встановлення конструкції та введення до експлуатації. Якщо ви хочете замовити електронний шлагбаум, ціна якого буде нижчою за ринкову, звертайтеся до наших спеціалістів в офіс на Городоцькій, 286 Б. При оформленні у виставковому центрі кожному клієнту надається знижка. Розрахувати попередню вартість проєкту готові наші менеджери у телефонному режимі: +380671121869, +380503562114.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.