Автобусні зупинки в Ужгороді можуть стати однаковими

В Ужгороді беруться за облаштування автобусних зупинок. Наразі є наміри зробити їх зовнішній вигляд  уніфікованим та врахувати зручності для людей з особливими потребами

Про це йшлося на нараді в Ужгородській міськраді.  

Із загальної кількості 155 автобусних зупинок на міських маршрутах більше семи десятків потрібно облаштувати. У ході дискусії дійшли згоди, що необхідно напрацювати 3 варіанти зовнішнього вигляду зупинок: із великим павільйоном (30 кв. м), малим і без нього. Облаштування зони для очікування пасажирів буде уніфіковано, необхідно врахувати зручності для людей з особливими потребами. На конкурсній основі визначать і єдиного підрядника, який виконуватиме «під ключ» роботи з облаштування, їх прийматиме уповноважена для цього комісія.

На цей час на близько 60 зупинках рішеннями виконавчого комітету погоджені документи орендарям, є чимало підприємців, охочих працювати так і далі. За кошти, які орендарі сплачують до міського бюджету, буде облаштовано зупинки, на котрих не надаватиметься площа для підприємців, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання