Новини

Антоніо Лукіч створить туристичний маршрут за фільмом “Мої думки тихі”

 

Режисер Антоніо Лукіч розповів, як з допомогою кіно можна популяризувати і розвивати регіон. Також він поділився планами про створення туристичного маршруту за фільмом “Мої думки тихі”. На цю поїздку вже є заявки, аби взяти участь у подорожі. Про це йшлося на Форумі розвитку Закарпатської області “Re:Open Zakarpattia”. Антоніо був спікером на п’ятій панельній дискусії “Креативні індустрії Закарпаття”.

Як каже режисер, кіно історично приваблює глядачів у місця створення, зйомок фільмів. Наприклад, фільм “Залягти на дно в Брюгге” щороку приваблює десятки тисячі туристів. Кіно мотивує глядачів подорожувати і на Закарпаття.

“Коли на Закарпаття приїжджають японці, щоби подивитися сакури в Ужгороді, бо вони  кажуть, що бачили їх в кіно, то це круто, і це особиста така маленька перемога”.  

І стрічка Лукіча  “Мої думки тихі” якраз популяризує Закарпаття. Її наразі показали на 70 фестивалях по всьому світу. У автора запитували, яку він ставив мету, знімаючи це кіно.

“Я трішки жартома казав, що хотів підвищити потенціал рідного краю. Але попереджав, що в Косино (термальний комплекс) в нас трішки дорого, щоб європейці були до цього готові”, — мовить Антоніо.

Кіно може ставати туристичним продуктом. Антоніо з друзями вигадав туристичний маршрут шляхом героїв фільму “Мої думки тихі”. Планує у наступному році його розробити і втілити.

“Це буде пізнавально-розважальна туристична пригода, коли я буду розповідати про кіно. Вже на цей тур є порядка 30 попередніх заявок. Є люди, які вже хочуть поїхати — лишити тут (на Закарпатті) свої гроші”.

 

За словами спікера, кіно експортує певну систему цінностей, а також здатне впливати на суспільство, рішення, кіно може розвивати регіони, створювати робочі місця. Тому цей напрямок треба активно розвивати на Закарпатті.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.