Новини

Антоніо Лукіч став креативним продюсером мультфільму «Наша Файта»

Наша Файта

Антоніо Лукіч («Мої думки тихі», «Люксембург, Люксембург») став креативним продюсером повнометражного комедійного анімаційного фільму від закарпатської «Нашої Файти». Ідея мультфільму належить Михайлу Карпенку, Івану Боні, Павлу Мандзичу та Ервіну Німцю. Над стрічкою працюють творці української «Мавки» – студія Animagrad, що входить до складу Film.ua Group. Режисером «Нашої Файти» є Костянтин Федоров, а художником-постановником – Кріс Коскінен, які працювали над популярним мультфільмом «Мавка. Лісова пісня». Команда нового мультфільму оголосила про це під час Annecy Animation Festival (Аннесі, Франція).


Про це  повідомляє Forbes.ua з посиланням на пресслужбу Film.ua. Комедійний мультфільм «Наша Файта» студія Animagrad розробляє у копродукції з німецькою анімаційною компанією Telescop Animation.

«Як креативний продюсер-початківець, я знаходжу величезну радість у цій новій ролі. Моя мета – допомогти талановитим людям знайти своє ідеальне середовище, і для багатьох таким середовищем є анімація», – сказав Антоніо Лукіч у коментарі Variety.

«Чому анімація, запитаєте ви? Тому що вона дає можливість досліджувати сфери, які знаходяться поза межами досяжності камери – небесні, підводні та навіть у свідомості наших героїв. Я переконаний, що гумор та іронія є його природною мовою. Цей фільм стане справжньою сенсацією», – додав Антоніо Лукіч.

Це – мультфільм для підлітків та дорослих. За сюжетом, 30-річний працівник заправки Сергій Пунько помирає, але отримує другий шанс на життя від вищих сил: для цього він має знайти на фронті свого батька, якого ніколи не знав. Пошуки приводять героя у підрозділ «Чопські пірати», що складається з колишніх закарпатських контрабандистів.

Наша Файта

Ідея фільму належить авторам із Закарпаття Михайлу Карпенку, Івану Боні, Павлу Мандзичу та Ервіну Німцю. У 2013-му ведучі Карпенко та Мандзич запустили YouTube-серіал «Наша файта» в стилі американських «Футурами» і «Гріфінів». Пʼять серій отримали майже 2,5 млн переглядів.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.