Новини

Антоніо Лукіч отримав перемогу на Berlinale Co-Production Market

Антоніо Лукіч, продюсери Анна та Володимир Яценко, а також журі Berlinale Co-Production Market

Проект фільму Антоніо Лукіча виборов Eurimages Co-production Development Award на Берлінському ринку копродукції. Йдеться про фільм «Дівчина, яка кричить» – про дівчину, яка після початку повномасштабного вторгнення опиняється в Ірландії та намагається там втілити свою мрію стати акторкою.


Про перемогу фільму Антоніо Лукіча на 21-му  Берлінському ринку копродукції йдеться на офіційній сторінці Berlinale Co-Production Market, а також про успіх майбутньої стрічки повідомила продюсерка Анна Яценко у Facebook. За її словами, проект фільму «Дівчина, яка кричить» виборов Eurimages Co-production Development Award та 20.000 євро.

«Наша крута команда, яка складається з трьох, поки що, продюсерів на чолі з одним із найталановитіших режисерів Антоніо Лукічем сьогодні виборола Eurimages Co-production Development Award - 20.000 євро з проектом фільму SCREAMING GIRL», – повідомила Анна Яценко.  

Зазначимо, Berlinale Co-Production Market – це один із найбільших та найбільш престижних світових майданчиків для пошуку партнерів для спільного виробництва й фінансування фільмів. Це одна з індустріальних ініціатив Berlinale разом із Європейським кіноринком, Berlinale Talents та Світовим фондом кіно. Для участі у 21-му Berlinale Co-Production Market відібрані 34 кінопроєкти із 27 краї.  Українська компанія ForeFilms (засновники Володимир Яценко та Анна Яценко) стала однією з п’яти кінокомпаній з усього світу, яка представила проект фільму у секції Company Matching Programme.

Фото - з офіційної сторінки Berlinale Co-Production Market.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.