Новини

Андріїв розповів про «клона», який теж претендуватиме на крісло мера Ужгорода

Секретар Ужгородської міської ради та кандидат на посаду міського голови Ужгорода від політичної партії «Відродження» Богдан Андріїв розповів, що на крісло мера претендуватиме ще один кандидат із прізвищем Андріїв. Секретар міськради вбачає у цій ситуації застосування брудних виборчих технологій.

Про це він розповів сьогодні, 25 вересня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі.

За словами Богдана Андріїва, наразі конкуренти проти нього зареєстрували людину з таким же прізвищем: «Це Андріїв Іван Михалович. Не одному мені  здається, що він не збирався брати участь у виборах на посаду Ужгородського міського голои. Можна стверджуваи, що це – застосування брудних виборчих технологій. Не знаю, хто таким чиномбореться зі мною. Свої наміри балотуватися яне приховував»,  – сказав Богдан Андріїв.   

 

Також він зазначив, що за кілька місяців роботи секретарем міськради зробив певні висновки: «У багатьох сферах можна досягти значних успіхів, якщо використовувати активінсть громади і припинити дерибан, розкрадання землі і комунальної власності». «Порядок потрібно навести  і у сфері майнових відносин», – додав Богдан Андріїв. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.