Андріїв перейнявся долею СІЗО

Сьогодні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся з начальником Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції генералом Михайлом Дзюдзем.

Обговорили питання приміщення для створеного за Законом України «Про пробацію» Ужгородського міськрайонного відділу з питань апробації, працівники якого здійснюють нагляд за особами, засудженими до покарань без позбавлення волі. Йшлося також про громадські роботи з благоустрою міста, які виконують ті, хто несе покарання за незначну провину.

Особливу увагу на зустрічі приділили будівлі Закарпатської установи виконання покарань №9, яка є історико-архітектурною пам’яткою в центральній частині Ужгорода. Комплекс в’язниці, збудований ще в 1926 році в стилі конструктивізму під час Чехословацької Республіки, потребує ремонту, а торік ще й постраждав від пожежі, необхідно відновлювати майже 700 квадратних метрів покрівлі.

Розроблено проект програми відновлення та безпечної експлуатації будівлі і керівництво Західного міжрегіонального управління звернулося до обласної влади Закарпаття та міської влади Ужгорода з проханням допомогти у співфінансуванні придбання будівельних матеріалів та виконання робіт.

Богдан Євстафійович зазначив, що питання обов’язково вивчать, винесуть на розгляд членів виконкому та депутатів міської ради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання