Новини

Андріїв і Щадей розповіли, що треба зробити Ужгороду для боротьби з коронавірусом

Канидати на посаду міського голови Ужгорода Богдан Андріїв та Віктор Щадей розповіли, що в першу чергу потрібно зробити місту для боротьби з COVID-19.


Про свої перші три кроки для боротьби міста із коронавірусом кандидати озвучили у відповіді на запитання журналістки Укрінформу Тетяни Когутич під час дебатів у прямому ефірі Суспільного ТБ.

Віктор Щадей зазначив: «Місто має закупити лабораторію для проведення тестів, як це зробили багато міст в Україні і навіть на Закарпатті. Виділити додаткові кошти, щоб ввести гідну додаткову компенсацію медичним працівникам які працюють з COVID-19 в Ужгороді. Також треба виділити кошти для всіх медзакалдів не в пожежному режимі, а ціленаправлено і вчасно на те, щоби були додаткові ліжка, щоби медичні заклади були всім забезпечені і щоб лікарі не збирали допомогу в інтернеті. Було  півроку на підготовку і нічого не зроблено. Кошти можна було виділити ще влітку, у вересні чи жовтні».

Богдан Андріїв чітко три кроки не назвав, однак підкреслив, що кошти додатково виділялися постійно: «З перших днів пандемії ми одні з перших скликали засідання сесії і виділили 12 мільйонів гривень для закупівлі ШВЛ, засобів захисту і необхідного обладнання. Протягом цих місяців я кілька разів скликав засідання сесії, ми постійно виділяли кошти.  На маємо сьогодні 175 місць для хворих на ковід у міській лікарні і нині також ми додатково виділили 5 мільйонів гривень для потреб медичної галузі. Крім того, прийняли рішення про страхування медичних працівників, які потенційно можуть захворіти на ковід. Ми прийняли рішення про допомогу і готуємо збільшення кількості ліжкомісць, до яких підведений кисень».

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.