Андрій Любка презентує нову книгу у Мукачеві

Андрій Любка презентує нову книгу у Мукачеві

У неділю, 28 травня, мукачівців та гостей міста запрошуємо на зустріч з культовим автором молодого покоління сучасної української літератури Андрієм Любкою. Письменник презентує нову книгу «Саудаде».

Початок – о 15:00. Місце зустрічі: Мукачівська ратуша, сесійна зала. Модератор – Росана Тужанська.

Довідково. Андрій Любка - український поет, перекладач і есеїст. Автор збірок поезій «Вісім місяців шизофренії», «ТЕРОРИЗМ», «Сорок баксів плюс чайові», книжки прози «КІЛЕР. Збірка історій», книжки есеїв і колонок «Спати з жінками», роману «Карбід», збірки оповідань «Кімната для печалі» та збірки історій «Саудаде». Книжки перекладались польською та німецькою мовами. Окремі твори - англійською, німецькою, китайською, португальською, російською, чеською, польською, сербською, македонською, литовською, словацькою, румунською та турецькою мовами.
Учасник багатьох українських та міжнародних культурних заходів в Україні, Німеччині, Чехії, Польщі, Латвії, Литві… Перекладав вірші Бодана Задури та прозу репортажистки Лідії Осталовської. Лауреат українських та міжнародних премій, гість міжнародних резиденцій та куратор літературних фестивалів.

«Саудаде» - нова книга молодого автора, яка побачила світ на початку травня. Книгу складають шістдесят коротких історій - часом іскрометних, подекуди сумних, почасти автобіографічних, які запрошують читача пережити з автором найщасливіші миті мандрів, симфонічних концертів і не завжди успішних залицянь.

Мукачівська міськрада

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...