Новини

Ален Панов та Шандор Габсбурґ-Лотарингський обговорили шляхи розвитку Європи

Ужгородський вчений, громадський діяч та дипломат Ален Панов іЙого Імператорська Високість, Ерцгерцог Австрії та Королівській Принц Угорщини і Чехії, Принц Тоскани Шандор Габсбурґ-Лотарингський під час зустрічі в Ужгороді обговорили питання шляхів розвитку Європи та перспектив проєвропейського розвитку України.

Про це повідомила прес-служба закарпатського осередку Спілки дипломатів України, який очолює Ален Панов.

Під час зустрічі йшлося про практичну допомогу у формуванні позитивного іміджу нашої держави у очах зарубіжних партнерів, зокрема у контексті інвестиційної та туристичної привабливості. Сторони відзначили важливість подолання різноманітних бар’єрів у спілкуванні між європейцями та українцями – починаючи від скасування віз до запровадження швидких і комфортних процедур під час проходження прикордонного і митного контролю.

Коментуючи зустріч Ален Панов зауважив:  «Враховуючи суспільну вагу нащадків Габсбургів у європейському істеблішменті і їх тепле ставлення до України загалом та Ужгорода зокрема, маємо використати ці можливості у якнайшвидшій реінтеграції нашого міста і краю до європейської спільноти. Ужгород має стати локомотивом цього процесу, оскільки саме ми маємо найбільший історичний досвід співіснування в рамках європейського цивілізаційного простору. Настав час прокинутись і кожному з нас почати робити добрі і значимі вчинки для того, щоб зрештою досягти того рівня життя, який мають наші сусіди».   

Як повідомлялося раніше, поважні гості вручили Алену Панову орден "Полум'я миру" та зауважили, що «майбутнє України за такими, як ужгородець Ален Панов».

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.